Druk cyfrowy

Specjalnością naszego studia graficznego, a także jednym z głównych zakresów jego działalności jest druk cyfrowy dostosowany do oczekiwań naszych Klientów. Warszawska firma Pixel Art kieruje swoje usługi do wszystkich mieszkańców stolicy – niezależnie od tego czy mowa o współpracy z dużymi przedsiębiorstwami czy też osobami prywatnymi. Nasza profesjonalna drukarnia cyfrowa, dzięki wyposażeniu w specjalistyczny sprzęt, cechujący się dużą wydajnością, jest w stanie realizować zamówienia odznaczające się wysoką jakością wykonania. Dla naszych Klientów możemy przygotować zarówno ulotki, plakaty czy wizytówki jak i fotoksiążki, kalendarze oraz broszury klejone, zszywane lub ze spiralą.

Stawiamy na dużą elastyczność świadczonych przez nas usług, dlatego podejmujemy się realizacji zleceń o sporych nakładach jak i mniejszych zamówień. Osobom, które zdecydowały się skorzystać z naszych usług zapewniamy możliwie szybko zrealizowany oraz tani druk cyfrowy, wykonany z uwzględnieniem indywidualnych sugestii Klienta. Ponadto podczas realizacji zlecenia możemy opierać się na przekazanej przez Klienta koncepcji graficznej jak i zaproponować Państwu możliwość wykonania projektu przez naszych doświadczonych grafików.

Jesteśmy otwarci na różne propozycje współpracy, dlatego dla naszych Klientów możemy wykonać produkt, nie wchodzący w zakres naszej podstawowej oferty. Zachęcamy do przedstawienia naszej drukarni cyfrowej swoich pomysłów, a także zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio przedstawiającym wybrane projekty zrealizowane przez naszą firmę.

Jeśli nie znaleźliście Państwo ceny potrzebnego produktu prosimy zadać pytanie,
niezwłocznie na nie odpowiemy.

Zapytaj/Zamów Zamów Projekt