Druk offsetowy

Ten rodzaj usług poligraficznych skierowany jest w szczególności do osób, które powierzają nam zlecenia o sporych nakładach, a także do Klientów, którym aż tak bardzo nie zależy na błyskawicznej realizacji zamówienia. Druk offsetowy możemy wykonać na różnego rodzaju nietypowych materiałach, takich jak na przykład karton czy też papier samoprzylepny. Jego zaletą jest fakt, iż wraz ze wzrostem zamawianego nakładu, cena usługi maleje – oznacza to, że ten sposób przygotowania materiałów graficznych jest opłacalny w szczególności w sytuacji, gdy mamy do czynienia z ich dużymi zleceniami.

Nasza drukarnia offsetowa z Warszawy jest w stanie przygotować dla Państwa materiały graficzne nawet w bardzo dużym nakładzie, które zawsze będą się cechować wysoką jakością wykonania. Poza doskonałą ostrością oraz wiernym odwzorowaniem barw, jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom bardzo konkurencyjne ceny oraz warunki współpracy dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Za sprawą nowoczesnych urządzeń, dostosowanych do wymagań jakie niesie ze sobą przygotowanie druku offsetowego, możemy zrealizować dla Państwa zlecenia o zróżnicowanych formatach i bardzo wysokiej rozdzielczości, odnoszące się w szczególności do materiałów reklamowych, takich jak katalogi ofertowe, ulotki, wizytówki czy też plakaty promocyjne. Istnieje także możliwość uszlachetnienia realizowanego przez nas zlecenia, poprzez lakierowanie, tłoczenie bądź foliowanie. Zaletą druku offsetowego jest również jego szlachetny wygląd oraz możliwość wykorzystania do jego realizacji takich kolorów jak srebro czy złoto. Zapraszamy do przedstawienia nam swoich potrzeb.

Jeśli nie znaleźliście Państwo ceny potrzebnego produktu prosimy zadać pytanie,
niezwłocznie na nie odpowiemy.

Zapytaj/Zamów Zamów Projekt