Drukarnia i studio graficzne

Tworzymy proste lub złożone projekty graficzne i drukujemy wszystkie, duże i małe nakłady, małe i duże formaty.
Oprawa graficzna to najważniejszy komunikat, jaki przekonuje klienta o wyborze właśnie tej, a nie innej marki. W studiu Pixel Art nawet najmniejsze zadanie traktujemy z najwyższą uwagą. Jesteśmy zdania, że miejsce na dobre projektowanie powinno znaleźć się w każdej sferze ludzkiej działalności; od firmowych pudełek cukierni po furgonetkę firmy przeprowadzkowej, od wizytówki po reklamę wielkoformatową. Dlatego z przyjemnością podejmiemy współpracę zarówno jeśli chcą Państwo zaprojektować i wydrukować drobne zlecenie, np. zaproszenia ślubne, jak i gdy potrzebują Państwo pełnej obsługi graficznej i drukarskiej.

Drukarnia dla zapewnienia wysokiej jakości potrzebuje odpowiedniego zaplecza technicznego. W naszej drukarni pracujemy na urządzeniach pozwalających osiągnąć najwierniejsze odwzorowanie barw, doskonały kontrast i świetną ostrość.

Co ważne, służymy fachową wiedzą i pomocą. Wiemy, że zależy Państwu na czasie, dlatego szybko rozwiązujemy problemy, oferując pomoc techniczną i doradztwo (np. wybór rodzaju papieru, formatu i formy graficznej pracy). Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy e-mailem lub telefonicznie.

ZAMÓWIENIE MOŻEMY DOSTARCZYĆ W DOWOLNE MIEJSCE W WARSZAWIE W CIĄGU 24 GODZIN.

Oferujemy konkurencyjne ceny przy zachowaniu wysokiej jakości produktów.
Zapraszamy
PIXEL Art