PROJEKTY GRAFICZNE

KREATYWNA GRAFIKA KOMERCYJNA

Szukają Państwo fachowców, którzy stworzą niebanalne projekty dopasowane do Państwa oczekiwań? Nasza drukarnia i studio graficzne staną na wysokości zadania! Wykonujemy logo firm, ulotki, plakaty, reklamy prasowe i wiele innych, a następnie drukujemy je metodą cyfrową lub offsetową.
Nieszablonowe działanie, kreatywność oraz dokładność – to wartości jakimi kierujemy się w czasie tworzenia naszych prac. Dlatego właśnie projekty graficzne wykonywane przez studio graficzne Pixel Art cieszą się uznaniem wśród wielu klientów.

DRUKOWANE MATERIAŁY REKLAMOWE

Reklamy drukowane – zarówno małe ulotki A6 jak i wielkie banery to ciągle jeszcze podstawowa forma reklamy.

 

 

 

Poniżej zamieściliśmy przykładowe prace oraz ceny projektów graficznych.

Naszą specjalnością jest reklama drukowana.
Z pomocą naszych specjalistów stworzycie m.in.:
– skład publikacji
– logotypy
– systemy identyfikacji wizualnej
– oraz wiele innych.

Nasze projekty graficzne dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klientów i na każdym etapie konsultowane. Dzięki ścisłej współpracy efekt końcowy zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Skontaktujcie się Państwo z nami i przekonajcie się, co możemy zaproponować.

Specjalizujemy się w projektowaniu graficznym wizytówek, ulotek, plakatów, katalogów, folderów, magazynów firmowych, raportów rocznych, książek itp. publikacji oraz tworzeniu logo i systemów identyfikacji wizualnej firm.

Pomagamy klientom skutecznie dotrzeć do ich klientów. Rozumiemy, jak ważna jest kreatywność, ale wiemy także, że przede wszystkim trzeba pamiętać o ostatecznym odbiorcy materiału promocyjnego.

Praca z nami jest szybka, sprawna i przyjemna. Proste projekty wykonujemy nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Jeżeli trzeba, nanosimy poprawki w projekcie, do momentu aż klient będzie usatysfakcjonowany.

Mamy duże doświadczenie zawodowe. Projektowanie graficzne od kilkunastu lat jest podstawą naszej działalności.
Z uwagą obserwujemy, co dzieje się na rynku, ale zawsze pamiętamy o podstawowych, niezmiennych zasadach projektowania.