Druk kalendarzy biurkowych

Wiele różnych wersji

Walory użytkowe łączą tu z estetycznymi – firmowe kalendarze biurkowe sprawdzają się w gabinetach menadżerskich, jak też przy stanowiskach pracy w pomieszczeniach pracy typu open space. Wydruk kalendarzy na biurko odbywa się na zamówienie. Przy zgłaszaniu zlecenia naszej warszawskiej drukarni można wskazać indywidualne preferencje. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie, mailowo, za pomocą specjalnego formularza oraz osobiście w siedzibie naszej drukarni w Warszawie.

Popularnym formatem jest kalendarz biurkowy stojący, poziomy na papierze satynowym z kalendarium tygodniowym. Proponujemy egzemplarze z kalendarium łączonym spiralną, wklejanym lub zadrukowywanym bezpośrednio na tekturowej piramidce. Możemy wykonać produkty z logo firmy, grafiką produktu, czy dowolnymi innymi zdjęciami. Nasze wyroby mogą stanowić element strategii reklamowej, jak też stać się dodatkiem do materiałów promocyjnych podczas targów branżowych czy akcji plenerowych lub na targach. Czas wykonania jest uzależniony od wielkości partii i dodatkowych rozwiązań, przy czym możemy zapewnić bardzo dobrą cenę.

Przykładowe ceny netto (kalendarium na papierze satynowym 120 gram):


  • REALIZACJA – 5-6 DNI
10 szt. 320,00
25 szt. 420,00
50 szt. 530,00
100 szt. 710,00
200 szt. 1180,00
500 szt. 2500,00

Oprócz kalendarzy łączonych spiralą, oferujemy także kalendarium wklejane lub wersję z kalendarium drukowanym bezpośrednio na piramidce z tektury. Oferujemy także kalendarium miesięczne.

Zapytaj/Zamów Zamów Projekt
Categories
Produkty