REKLAMY PRASOWE

To naturalne, że każdy przedsiębiorca chce wyróżnić swoje produkty lub usługi z tłumu konkurencji. Jednak nie każdy z nich wie, jak powinno się prowadzić działania marketingowe – a nieumiejętna promocja może wyrządzić firmie więcej szkody niż pożytku. Z pomocą przychodzi Państwu nasze warszawskie studio Pixel Art, które z wielką przyjemnością wykonuje graficzne projekty reklam prasowych.

Tworząc nasze propozycje przykładamy wielką wagę do tego, by dane usługi lub produkty przedstawić w jak najlepszy, ale jednocześnie nienachalny i niebanalny sposób. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach to właśnie niestandardowe działania przynoszą największe korzyści i są doceniane przez konsumentów. Właśnie dlatego projektowanie reklam prasowych do gazet i czasopism to proces, który wymaga dużej pomysłowości oraz znajomości zasad marketingu.

W zależności od oczekiwań i preferencji naszych Klientów, grafiki do gazet i czasopism wykonujemy sami od początku, a także dostosowujemy już te istniejące do wymagań konkretnej publikacji.

Reklama A6

Reklama A6

do prasy branżowej
Reklama A6

Reklama A6

do prasy lokalnej
Reklama A5

Reklama A5

do magazynu dla kobiet
Reklama A5

Reklama A5

do prasy ogólnopolskiej

Opracowanie projektu graficznego reklamy prasowej od 150 zł + 23% VAT

Zapytaj/Zamów
Categories
Projekty