Projekty graficzne

Nieszablonowe działanie, kreatywność oraz dokładność – to wartości jakimi kierujemy się w czasie tworzenia naszych prac. Dlatego właśnie projekty graficzne wykonywane przez Pixel Art z Warszawy cieszą się uznaniem wśród wielu klientów.

Naszą specjalnością jest reklama drukowana. Dlatego właśnie z pomocą naszych specjalistów stworzycie m.in.:

  • skład publikacji
  • logotypy
  • systemy identyfikacji wizualnej
  • oraz wiele innych.

Wszystkie projekty graficzne dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klientów i na każdym etapie konsultowane. Dzięki ścisłej współpracy końcowy efekt końcowy zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Skontaktujcie się z nami i przekonajcie się, co możemy wam zaproponować.

Specjalizujemy się w projektowaniu graficznym wizytówek, ulotek, plakatów, katalogów, folderów, magazynów firmowych, raportów rocznych, książek itp. publikacji oraz tworzeniu logo i systemów identyfikacji wizualnej firm.

Pomagamy klientom skutecznie dotrzeć do ich klientów. Rozumiemy, jak ważna jest kreatywność, ale wiemy także, że przede wszystkim trzeba pamiętać o ostatecznym odbiorcy materiału promocyjnego.

Praca z nami jest szybka, sprawna i przyjemna. Proste projekty wykonujemy nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Jeżeli trzeba, nanosimy poprawki w projekcie, aż klient będzie w pełni usatysfakcjonowany.

Mamy doświadczenie. Projektowanie graficzne od kilkunastu lat jest podstawą naszej działalności. Z uwagą obserwujemy, co dzieje się na rynku, ale zawsze pamiętamy o podstawowych, niezmiennych zasadach projektowania.

 

CENY PROJEKTÓW GRAFICZNYCH

PRZYKŁADY


Drukujemy
Projekt wizytówki od 30 zł
Drukujemy
Projekt ulotki, plakatu od 50 zł
Drukujemy

Projekt layoutu magazynu, folderu, katalogu od 500 zł

Sklad_komputerowy

Skład komputerowy magazynu, folderu, katalogu 70 zł/strona

Do podanych cen należy doliczyć 23% podatku VAT.

DODATKOWO

GRATIS

Przygotowanie plików do druku w cenie projektu.

Z naszymi klientami kontaktujemy się telefonicznie, wygodną drogą mailową lub podczas osobistego spotkania.