ZDJĘCIA ŚLUBNE I PRZEDŚLUBNE

PAMIĄTKA NA LATA!

Zdjęcia to najpiękniejsza pamiątka nych wydarzeń ­ idealny pretekst do podróży w przeszłość: momentów,w których byliśmy po prostu szczęśliwi. Do tych najbliższych sercu należą rzecz jasna fotografie ślubne… ale nie tylko!

Narzeczeni coraz częściej chcą uwiecznić chwile PRZED powiedzeniem sobie sakramentalnego „tak”. Sporą popularnością cieszą się sesje narzeczeńskie, a także relacje z wieczorów panieńskich i kawalerskich.

Sesja fotograficzna przed ślubem

Te ostatnie chwile wolności… warto je zachować w obiektywie. Staną się pamiątką, dzięki której po latach będzie można celebrować związek, który z przyjacielskiej znajomości przemienił się w piękną relację na całe życie.

Realizujemy zlecenia na sesje narzeczeńskie, podczas których uwiecznimy Państwa w sposób profesjonalny i oryginalny. Chętnie doradzimy również przy wyborze „tła” dla fotografii: miejsce poznania, wnętrze wspólnie urządzanego gniazdka, restauracja, do której poszli Państwo razem na pierwszą randkę, urzekający plener… w tej kwestii nie ma ograniczeń.

Sesja nie musi jednak odbywać się wraz z przyszłą drugą połówką. Sporo emocji tuż przed ślubem niesie ze sobą ostatni wieczór „wolności” -panieński lub kawalerski. Nasz fotograf przygotuje relację z szalonego wypadu z przyjaciółmi: w formie reportażowej z ujęciem całej grupy oraz portretowej specjalnie dla Panny Młodej lub Pana Młodego.

Sesja fotograficzna w czasie ceremonii ślubnej

Ten najważniejszy dla Państwa dzień koniecznie trzeba uwiecznić! Chętnie w tym pomożemy: omówimy wszystkie szczegóły, opracujemy plan, zgodnie z którym w sposób dyskretny i taktowny będziemy podążać za Państwem podczas ceremonii.

Wykonujemy zdjęcia zarówno w kościele i urzędzie stanu cywilnego, jak i w miejscach specjalnie zaaranżowanych na  ceremonię ślubu.

Możemy towarzyszyć  Państwu podczas przyjęcia weselnego, gdzie również można zaaranżować sesję w plenerze.

Zdjęcia, które otrzymają Państwo, są poddane profesjonalnej obróbce graficznej na najwyższym poziomie, będą  zachwycać i wzruszać mimo upływu lat.