OKŁADKI

KSIĄŻEK, FOLDERÓW, KATALOGÓW

Podobno nie warto oceniać książek po okładce, ale czy istnieje ktoś, kto kiedyś tego nie zrobił? Piękna oprawa sprawia, że więcej Klientów sięga po publikację, a jej odbiorcy mają z czytania jeszcze większą satysfakcję.

Nasze warszawskie studio graficzne zajmuje się projektowaniem okładek folderów, katalogów i książek. Każdorazowo przykładamy wielką wagę do tego, by oprawa była w stanie zaciekawić potencjalnego klienta do kupna oraz zapoznania się z jej zawartością. Prawda bowiem jest taka, że niezależnie od treści zawartej w środku, ciekawa oprawa zawsze przyciągnie uwagę i skłoni do zainteresowania się publikacją.

Poniżej umieściliśmy przykładowe, graficzne projekty okładek folderów, katalogów i innych publikacji, które do tej pory stworzyliśmy. Pragniemy zaznaczyć, że efekty naszych prac każdorazowo nawiązują do charakteru publikacji i odpowiadają na potrzeby naszego zleceniodawcy. Przed przystąpieniem do prac szczegółowo zapoznajemy się z wymaganiami Klienta, a dopiero potem tworzymy naszą propozycję.

Okładka katalogu

Okładka katalogu

produktowa
Okładka broszury

Okładka broszury

informacyjna
Okładka katalogu

Okładka katalogu

prezentacyjna
Okładka katalogu

Okładka katalogu

produktowa
  • Opracowanie projektu graficznego okładki folderów, katalogów, książek od 150 zł + 23% VAT
Zapytaj/Zamów
Categories
Projekty