Plakaty, afisze

Najczęściej nie mamy czasu przyglądać się afiszom zbyt długo. Dlatego informacja na nich umieszczona powinna być zwięzła i od razu trafiać w sedno. Ważną sprawą jest również kolejność postrzegania umieszczonych elementów. Duży tytuł i jakiś istotny element powinny być widoczne od razu, przy pierwszym spojrzeniu.

W naszym warszawskim studiu Pixel Art wykonujemy projekty graficzne plakatów i afiszy – zarówno tych o charakterze informacyjnym, jak i reklamowym. Efekty naszych prac odpowiadają na oczekiwania naszych zleceniodawców, którzy każdorazowo liczą na to, że ich wizja zostanie zmieniona w rzeczywistość z pomocą naszych fachowych umiejętności.

Zapraszamy do zapoznania się z umieszczonymi poniżej przykładami naszych prac. Łatwo mogą Państwo się przekonać, że graficzne projektowanie plakatów to nasza pasja, dlatego każda stworzona przez nas kreacja wykonywana jest z największą starannością o każdy szczegół i z pomysłem – wszystko po to, by mógł zwrócić uwagę przechodniów i wywołać pozytywne skojarzenia.

Plakat

Plakat

informacyjny
Afisz

Afisz

o charakterze informacyjnym
Plakat

Plakat

promocyjny
Plakat

Plakat

reklamowy
Plakat A3

Plakat A3

z odrywanymi numerami telefonów

 

  • Opracowanie projektu graficznego plakatu od 180 zł + 23%VAT
Zapytaj/Zamów
Categories
Projekty