PROJEKT LOGO

SYSTEMY IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ

Tworzenie pozytywnego wizerunku marki zawsze zaczyna się od zera. Potrzeba ogromnej wiedzy i intuicji, by wszystkie działania marketingowe dały zadowalający efekt, a marka zapadła w świadomości kontrahentów.

Identyfikacja wizualna to podstawowe narzędzie, którego używa się właśnie w procesie kreowania wizerunku danej marki. Dzięki niej przedsiębiorca ma szansę stworzyć spójny obraz swojej firmy, który jednocześnie wyróżnia ją spośród konkurencji. Właśnie dlatego graficzne projektowanie logo należy zlecić profesjonalistom, którzy sprawią, że identyfikacja wizualna przyniesie korzyści.

Projektowanie graficzne to specjalizacja naszego warszawskiego studia Pixel Art. Oprócz tego wykonujemy księgi znaku (standaryzacja logo oraz systemy identyfikacji wizualnej). Nasze działania stanowią duże wsparcie dla rozwijających się przedsiębiorstw. Nasze koncepcje pozostają zawsze w zgodzie z wizją Klienta i nawiązują do prowadzonej przez niego działalności, dzięki czemu łatwiej zapadają w pamięć odbiorców.

Przykładowe projekty graficzne logotypów mogą Państwo zobaczyć poniżej. Zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszym cennikiem, który znajduje się na dole strony.

Logo

Logo

vintage
Logo

Logo

tradycyjne
Logo

Logo

obrazkowe
Logo

Logo

na potrzeby wydarzenia
Logo

Logo

symboliczne
Logo

Logo

klasyczne
System identyfikacji wizualnej

System identyfikacji wizualnej

budowanie marki
Logo

Logo

emblemat
  • Opracowanie projektu logo – od 250 zł
  • Opracowanie standaryzacji logo – od 500 zł
  • Opracowanie systemu identyfikacji znaku – od 800 zł

Do podanych cen należy doliczyć 23% podatku VAT.

Zapytaj/Zamów
Categories
Projekty