Fotografia okolicznościowa

8 lipca 2019

Są w życiu takie momenty, które warto uwiecznić. Nadmiar emocji może spowodować, że umkną nam piękne chwile podczas ważnych wydarzeń. Pamięć również lubi płatać figle. Dlatego, by uchronić piękne wspomnienia od zapomnienia, warto uwiecznić je na fotografiach!

Nie jest nam obca fotografia okolicznościowa. Możemy Wam towarzyszyć podczas ślubu i wesela, by uchwycić w obiekcie Waszą miłość, radość gości i ogrom emocji, jakie towarzyszą Młodej Parze w tym wyjątkowym dniu. Nie boimy się wyzwań – a takowe bez wątpienia stanowi fotografowanie wesela!

Przyjęcie weselne pełne jest niespodziewanych zdarzeń. Dlatego fotograf musi wykazać się ogromnym zaangażowaniem i czujnością. Dodatkowym wyzwaniem jest gra świateł na sali weselnej. Dla nas to nie problem – dzięki doświadczeniu i profesjonalnemu sprzętowi jesteśmy w stanie przygotować dla nowożeńców wyjątkową pamiątkę z tak ważnego, pełnego emocji dnia i nocy.

Nie ograniczamy się do fotografii ślubnej oraz weselnej. Z przyjemnością potowarzyszymy Wam podczas chrzcin, komunii i innych uroczystości. Wykonujemy sesje w kościele, podczas przyjęcia, ale nie tylko. Zdjęcia mają opowiedzieć historię danego wydarzenia. Dlatego fotografujemy również przygotowania do uroczystości.

Jesteśmy otwarci na propozycje klientów i nie ma dla nas zleceń nie do zrealizowania. Zajmiemy się oprawą fotograficzną ważnych wydarzeń, ale też wykonaniem sesji ciążowych, dziecięcych czy rodzinnych. Wykonujemy również niepowtarzalne zdjęcia w plenerze.

Do każdego zlecenia podchodzimy kreatywnie i indywidualnie – by zdjęcia stały się wartościową pamiątką i wzbudzały pozytywne emocje nawet po latach. Jesteśmy przygotowani na wszelkie utrudnienia (m.in. w postaci nieodpowiedniego oświetlenia, nieprzewidywalnych zachowań fotografowanych osób czy też gościa weselnego z aparatem usilnie próbującego przeszkadzać nam w naszej pracy). Jesteśmy cichymi obserwatorami zdarzeń i towarzyszących im emocji, którzy nie przeszkadzają w uroczystości i dyskretnie uchwycą to, co z pozoru nie do uchwycenia.

Categories
Porady